Ar-Ge'yi Sorun

Faydaları


Türkiye’nin dört bir yanındaki Ar-Ge /Tasarım Merkezi olan veya Ar-Ge ve Tasarım Merkezi olmak isteyen kurum ve kuruluşlardan gelen 350 soruyu ekosistemdeki tüm paydaşlarımız için derledik ve herkese açık bir platform üzerinden erişimlerine sunduk.

Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerinin tabi olduğu 5746 sayılı Kanunun gereklilikleri, sağlanan teşvikler ve bu statünün sürdürülebilirliği için yapılması gerekenler, projeler ve teknik konularda işletmelerin merak ettiği tüm sorulara cevap veren argeyisor.com sürekli öğrenebilen ve canlı tutulan bir platform.

Veri tabanında olmayan ancak kullanıcılardan gelen yeni sorularla zenginleştirilecek olan bu portalda soru soran kullanıcılar, çok kısa bir süre içerisinde sorularına cevap bulacaklar.


Ar-Ge'yi Sor İle

Her Yerden Erişim


Portala twitter ve linkedin gibi sosyal medya hesaplarından da sorular yöneltilebilecek olmasıyla soru kütlesinin kısa zamanda büyümesini ve pek çok insanın aklındaki soruların cevap bulmasını sağlayabileceğiz.


Ar-Ge'yi Sorda

Sistem Global Desteği


Personel maliyetleri ve vergi yükümlülükleri konusunda ciddi teşviklerin sağlandığı Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri hakkında danışanlarımıza destek veren, Ar-Ge'de 20 yılı aşkındır tecrübesi olan Sistem Global uzmanlarımız sorulan her soruya tecrübeleri ve bilgi birikimleriyle nitelikli ve aydınlatıcı cevaplar vermektedirler.